ביטול הגבלת רישיון נהיגה

לפנות אל עו"ד מיומן בשביל לבטל את ההגבלה.

כאשר חייב משתמט מתשלום החובות שלו ,עשוי רשם ההוצאה לפועל למנוע ממנו להחזיק רישיון נהיגה או לחדש אותו – מה עושים? משרד עו"ד ניר נעים לשירותכם.

רשם ההוצאה לפועל נוקט בהליכים נגד חייב שלא משלם את חובותיו. כך במקרים בהם אדם חייב לשלם מזונות לבן זוג, להורים או לילדים, והוא משתמט מכך - עשוי רשם ההוצאה לפעול להגביל אותו בעניין רישיון הנהיגה. ההגבלה עשויה למנוע ממנו להחזיק רישיון נהיגה או לחדש אותו. ההגבלה תיכנס לתוקף רק לאחר שהחייב קיבל התראה בדבר ההגבלה. בשביל לבטל את העיכוב צריך החייב להוכיח כי הוא אינו בעל יכולת שמחפש להשתמט מתשלום חובותיו.

כיצד להתמודד מול הגבלת הרישיון?

אם אדם מוצא את עצמו עם הגבלת רישיון נהיגה, והוא מעוניין לבטל אותו - הוא יוכל להתייצב לחקירת יכולת אל מול רשם ההוצאה לפעול. במהלך החקירה יהיה עליו להוכיח כי הוא אינו בעל יכולת המשתמט מתשלום החובות שלו.

בשביל להצליח בביטול ההגבלה, חשוב כי החייב יהיה מלווה בעורך דין ממולח ובעל יכולת מוכחת בתחום זה. אנחנו גאים להזמין אתכם לפנות אלינו. משרד עורכי דין ניר נעים מספק שירות מקצועי ומסור לכל מי שמוצא את עצמו בסיטואציה כזו, ומחפש את הדרך הקלה והמהירה לצאת מהסבך.

היתרונות של משרד עו"ד ניר נעים:

מקצועיות – אנחנו אנשי מקצוע מלומדים ומוסמכים. יש לנו את כל הידע הנדרש ואת כל הכלים המקצועיים שמאפשרים לנו לבצע עבורכם את התהליך המוצלח עד לסיומו הטוב.

מיומנות וניסיון – בעבר שלנו יש רפרטואר עשיר של עשייה בתחום זה, של ביטול הגבלות לחייבים. הניסיון הרב משפר את היכולות שלנו, ומאפשר לנו לבצע את המשימה בצורה מהירה במיוחד.

אמינות – אנחנו משרד עו"ד אמין במיוחד. תוכלו לסמוך עלינו שאנחנו אתכם ולצדכם לכל אורך הדרך. בעזרת הליווי שלנו תחושו מגובים, ותחושת הביטחון שלכם תנסך עליכם שלווה ורוגע.

ליווי לכל אורך הדרך – אנחנו אתכם לכל אורך התהליך. מהרגע שאתם פונים אלינו אנחנו אתכם, מלווים תכם בכל צעד ומדריכים אתכם כיצד לפעול בשביל להשיג את התוצאה הרצויה.

מעוניינים לבטל הגבלת רישיון נהיגה? מעוניינים להוכיח לרשם ההוצאה לפועל כי אינכם בעלי יכולת המשתמטים מתשלום המזונות? פנו אלינו. עו"ד ניר נעים כאן בשביל להקל עליכם ולסייע לכם להשיג את המטרה שלכם. אתנו הכול יהיה קל יותר, מהיר יותר ומוצלח יותר. צרו עמנו קשר בשביל להתחיל בתהליך.