הוצאה לפועל

המכונית שלכם, הבית או כל נכס אחר שרכשתם משך השנים עלולים לשמש ככלי או כנשק בידיהם של אלו אשר אתם חייבים להם כספים. לרשויות החוק ישנה הסמכות להטיל עיקולים על בעלי חוב וחשוב לדעת כי יש לכם כלים להתמודד מולם ולנסות לבטל את רוע הגזירה. את זה תוכלו לנצל רק אם תשכילו לפנות אל עורכי דין מקצועיים בתחום של פשיטת רגל.

כל מי שנקלע למעגל הנורא של חובות העולים ומשתרגים על צווארו והוא אינו מסוגל לעמוד בהחזרים כאשר מעגל הנושים עומד ודורש לקבל את המגיע לו, יכול אותו חייב להכריז על פשיטת רגל. במקרים רבים יעוקל הרכוש שנמצא ברשותו והנושים יממשו באמצעות אותם הנכסים את החוב המגיע להם. יש מה לעשות נגד הדבר? האם נוכל להציל את רכושנו מידי ההוצאה לפועל גם במקרה ואנחנו חייבים כספים רבים? פנייה אל עורכי הדין המתאימים – עשויים להוליד פתרונות שלא חשבתם עליהם. כך תוכלו לבדוק את זכאותכם לקבלת הפטר שיסייע לכם להרים את הראש מעל המים ולהתחיל דף חדש בחיים הכלכליים והעסקיים שלכם.

מהו למעשה ההליך של הוצאה לפועל?

הדבר עלול לקרות לכל מי שהסתבך מבחינה כספית כמו לדוגמא בעל עסק שהסתבך מול עובדים אותם הוא פיטר זה עלול לקרות גם לנהגים שלא שילמו דו"חות משך כמה שנים ובעצם כל מי שחייב כספים לגורמים כלשהם ומסרב לשלם להם או שאין לו את האפשרות לעשות זאת – עשוי להגיע למצב שבו יעוקל הרכוש שלו באמצעות הרשם של ההוצאה לפועל. אם אתם עומדים בצד הלא נכון במקרה הזה חשוב שתדעו ותכירו מהן האפשרויות העומדות בפניכם ומה אתם יכולים בכל זאת לעשות בכדי למנוע את ביצועה של הגזירה.

בקשת הפטר בעת פשיטת רגל

גם אם נקלעתם למצב כזה של פשיטת רגל כאשר הרכוש שלכם יכול להפוך לכלי בידי הנושים שלכם דעו כי עדיין יש תקווה. החוק עומד לצדם של החייבים המוכיחים כי עם כל רצונם הטוב אין להם אפשרות מעשית לשלם את החובות הרבים שלהם. החוק מתרשם כי לא תהיה כל תועלת מהשארת החייב במצבו הנוכחי והדבר עלול לגרום לו להעלים הכנסות ולהחמיר את מצבו העגום, או אז ייתכן והחייב יקבל הפטר מהחובות וביטול העיקול עם הסדר חדש והגיוני אשר בו יוכל לעמוד.

אם הגעתם למצב כזה - משרד עורכי הדין ניר נעים יסייעו לכם למצות את כל הזכויות המגיעות לכם. צרו קשר.